Ula Niemirska, W różowej chmurze, 2016

cena wywoławcza
~468 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~819 - 936 EUR

akryl, kolaż, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Brak