Agnieszka Sandomierz, Bez tytułu, 2017

cena wywoławcza
~234 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~468 - 585 EUR

tempera żółtkowa, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Brak