Katarzyna Słowiańska-Kucz, Baletnica, 2019

cena wywoławcza
~257 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~585 - 702 EUR

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. l.d.: KS19

Brak