Michał Mroczka, Zebranie szwedzkie, 2018

cena wywoławcza
~468 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~702 - 936 EUR

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Brak