Dominik Smolik, White orchestration, 2017

cena wywoławcza
~163 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~234 - 468 EUR

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Brak