Julia Kowalska, Bez tytułu, 2018

cena wywoławcza
~468 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~819 - 1 170 EUR

olej, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Brak