Joanna Półkośnik, W stronę słońca, 2018

cena wywoławcza
~351 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~585 - 702 EUR

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Brak