Tomasz Tobolewski, Prawie jak Marylin, 2019

cena wywoławcza
~234 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~281 - 351 EUR

olej, płótno, 33 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Brak