Juliusz Lewandowski (Martwy), Akt zielony, 2017

cena wywoławcza
~351 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~702 - 1 170 EUR

akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Brak