Patrycja Nurkan, Bez tytułu, 2018

cena wywoławcza
~421 EUR
aktualna cena

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~585 - 936 EUR

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Brak