Paweł Wąsowski, Temple I. Underwater temple, 2019

cena wywoławcza
~351 EUR
aktualna cena
~351 EUR

licytuj

PLN
.00

Twoja oferta: brak
~585 - 936 EUR

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

oferta licytujący data
~351 EUR - 17/02 19:15:41