olej, tektura, 54 x 73 cm, sygn. l.d.: LURCZYŃSKI, na odwrocie pieczątki POSKu oraz nr inwentarzowy w kolekcji 48-2017
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||