Mojżesz Kisling (1891 - 1953), Wejście do obozu, 1949

cena wywoławcza
~208 EUR
~208 EUR

litografia barwna, papier, 28 x 20 cm, sygn. na kamieniu: l.d.: Mojżesz Kisling 1949. Prezentowana litografia pochodzi z teki "L`Epopee Bohemienne" (Epopeja cygańska).