Mieczysław Lurczyński, Pornic, lata 70-te XX w.

cena wywoławcza
~211 EUR

tusz, flamaster, papier, 35 x 27 cm, sygn. l.d.: Pornic Lurczyński, na odwrocie pieczątka z atelier artysty. Pochodzenie: kolekcja instytucjonalna w Londynie.