Paweł Wąsowski, Wave, 2019

Paweł Wąsowski, Wave, 2019
cena wywoławcza
~234 EUR
~657 EUR

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie. Obraz prezentowany na wystawie indywidualnej artysty w Turynie w marcu 2019.