Paweł Wąsowski, Crystalline grid II, 2019

cena wywoławcza
1 000 PLN
3 100 PLN

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwroci. Obraz prezentowany na indywidualnej wystawie artysty. w Turynie w marcu 2019 r.