Stanisław Kortyka, Trwanie błękitne, 2017

cena wywoławcza
1 500 PLN
2 600 PLN

olej, płótno, 95 x 52 cm, sygn. na odwrocie. Obraz reprodukowany w katalogu - monografii artysty wydanej z okazji 50-lecia pracy twórczej: „Stanisław Ryszard Kortyka. 50 lat pracy twórczej” wyd. aSP Wrocław, s. 238.