Paweł Wąsowski, Tetrapylon, 2019

cena wywoławcza
~342 EUR
~684 EUR

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie. Obraz prezentowany na indywidualnej wystawie artysty. w Turynie w marcu 2019 r.