Jan Tarasin, Boisko, 1990

Jan Tarasin, Boisko, 1990
cena wywoławcza
1 000 PLN

serigrafia, papier, 60 x 40 cm, sygnowana i datowana u dołu długopisem: J. Tarasin 1990. Grafika z teki "Jan Tarasin. ErÖffnung. Otwarcie. Opening", Berlin 1991, wydanej przez Kunstlerhaus Bethanien.