Jerzy Waygart, Jabłko, 1993

Jerzy Waygart, Jabłko, 1993
cena wywoławcza
~42 EUR

wklęsłodruk (akwaforta, akwatinta), papier, edycja 22/30, 18 x 15 cm, sygn. p.d.: JWaygart1993