Jerzy Waygart, Wizja XV z cyklu „Człowiek”, 1988

cena wywoławcza
~42 EUR
~42 EUR

wklęsłodruk (akwaforta, akwatinta), papier, edycja 26/31, 21 x 17 cm, sygn. p.d.: JWaygart1988