Justyna Górecka, Relikwie świętego, 2016

cena wywoławcza
~355 EUR
~355 EUR

cztery obiekty, technika własna, asamblaż: ramy złocone, korale, rzeźba drewniana, silikon, 26 x 21 cm, 17 x 14 cm, 17 x 14 cm, 23 x 18 cm, sygn. na odwrocie