Paweł Althamer, Monika Szambelan-Althamer, Lalka, lata 90-te XX w.

cena wywoławcza
~355 EUR
~521 EUR

technika własna, szycie ręczne i maszynowe, tkanina, skóra, tworzywo, wys. 33 cm, sygnowana